Sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Napisz do nas!

services

zamów ofertę

jeśli chcesz zamówić ofertę wypełnij formularz powyżej.

Możesz również zadzwonić:

22 646 99 12

lub napisać:

oferta@deltakurier.pl


zamów kuriera

jeśli jesteś naszym klientem i chcesz zamówić ofertę lub kuriera wypełnij formularz powyżej.

Możesz również zadzwonić:

22 646 99 12

lub napisać:

zlecenia@deltakurier.pl


oddziały



Dane mapy
Dane do Mapy ©2017 Google
Dane mapyDane do Mapy ©2017 Google
Dane do Mapy ©2017 Google

lista oddziałów

Biała Podlaska

tel.: 509 958 248, mail: bialapodlaska@deltakurier.pl

Bydgoszcz

tel.: 510 085 616, 510 085 617, mail: bydgoszcz@deltakurier.pl

Gdańsk

tel.: 509 958 221, mail: gdansk@deltakurier.pl

Kalisz

tel.: 509 958 579, mail: kalisz@deltakurier.pl

Kielce

tel.: 507 474 644, mail: kielce@deltakurier.pl

Kraków

tel.: 509 958 531, mail: krakow@deltakurier.pl

Lublin

tel.: 665 100 606, mail: lublin@deltakurier.pl

Łomża

tel.: 507 941 994, mail: lomza@deltakurier.pl

Opole

tel.: 509 958 472, mail: opole@deltakurier.pl

Piotrków Trybunalski

tel.: 510 085 439, mail: piotrkowtrybunalski@deltakurier.pl

Poznań

tel.: 507 474 393, mail: poznan@deltakurier.pl

Rzeszów

tel.: 513 088 236, 509 958 593, mail: rzeszow@deltakurier.pl

Siedlce

tel.: 509 958 271, mail: siedlce@deltakurier.pl

Słupsk

tel.: 509 958 710, mail: slupsk@deltakurier.pl

Tarnów

tel.: 502 869 368, mail: tarnow@deltakurier.pl

Włocławek

tel.: 500 360 500, mail: wloclawek@deltakurier.pl

Zielona Góra

tel.: 510 085 437, mail: zielonagora@deltakurier.pl

Białystok

tel.: 509 958 629, mail: bialystok@deltakurier.pl

Częstochowa

tel.: 509 958 429, mail: czestochowa@deltakurier.pl

Gorzów Wielkopolski

tel.: 534 740 777, mail: gorzow@deltakurier.pl

Katowice

tel.: 509 958 067, mail: katowice@deltakurier.pl

Konin

tel.: 605 545 920, mail: konin@deltakurier.pl

Legnica

tel.: 665 937 598, mail: legnica@deltakurier.pl

Łódź

tel.: 507 474 590, 662 006 881, mail: lodz@deltakurier.pl

Olsztyn

tel.: 510 085 456, mail: olsztyn@deltakurier.pl

Piła

tel.: 507 476 914, mail: pila@deltakurier.pl

Płock

tel.: 600 466 929, mail: plock@deltakurier.pl

Radom

tel.: 514 797 265, mail: radom@deltakurier.pl

Sandomierz

tel.: 507 476 982, mail: sandomierz@deltakurier.pl

Sieradz

tel.: 507 476 950, mail: sieradz@deltakurier.pl

Szczecin

tel.: 575 260 777, mail: szczecin@deltakurier.pl

Wałbrzych

tel.: 507 475 329, mail: walbrzych@deltakurier.pl

Wrocław

tel.: 510 085 551, mail: wroclaw@deltakurier.pl

dane firmy

Delta Kurier Sp. z o.o.

02-743 Warszawa

ul. J.S. Bacha 2

 

KRS: 0000530235

REGON 147494471

NIP: 7010446652

 

Dział Obsługi Klienta

22 646 99 12